ULTRA #15 – przeczytaj więcej o #kilithon

STRUCTURAL ELEMENTS: Heading level 6ULTRA #15 – przeczytaj więcej o #kilithon

ULTRA #15 – przeczytaj więcej o #kilithon

W najnowszym numerze magazynu ULTRA znajdziecie 2 artykuły o #kilithon 2017. W pierwszym Ania Gregorczyk – lekarz wyprawy, opisuje zjawisko choroby wysokościowej na przykładzie przygody, jaką przeżył Mikołaj Kowalski-Barysznikow – ultramaratończyk i członek redakcji Magazynu ULTRA. W drugim ze wspomnianych artykułów sam Mikołaj – główna rola w dramacie “K’ILIADA” opisuje swoje spostrzeżenia odnośnie przygody z końca 2017, którą wspólnie przeżyliśmy. Zapraszamy do lektury!

Kup ULTRA #15 w wersji online.

 

Więcej na kingrunner.com

Pierwsze w Polsce czasopismo poświęcone w 100% biegom ultra. „ULTRA” to dwumiesięcznik tworzony przez pasjonatów dla pasjonatów. Pobiegnij z nami dalej niż 42 km!

„Na naszych łamach nie tylko przekraczamy magiczną granicę 42 km i 195 m, ale przede wszystkim pomagamy naszym czytelnikom przekroczyć wyobrażenie o tym, czym są biegi ultra. Bo „ULTRA” to magazyn nie tylko dla doświadczonych ultramaratończyków, ale również dla tych, którzy dopiero marzą o tym, by spróbować swoich sił na dystansie dłuższym niż królewski.
„ULTRA” to ciekawe teksty, wywiady, porady, relacje z zawodów i niezwykli ludzie, którzy zmagają się ze swoimi możliwościami w zgodzie z naturą. A także zapierające dech w piersiach zdjęcia, które inspirują do tego, by w weekend nie siedzieć w domu. Zbudujmy razem miasteczko ultrasów!” – redakcja „ULTRA”

#Kilithon
race@kiliextrememarathon.com

Ultimate Running Adventure! Join us at the top of the world's highest free standing mountain and START THE RACE!